• niedz.. gru 4th, 2022

Twoje ciało w fantastycznej kondycji, podążając za naszymi wskazówkami

ByRedakcja

cze 9, 2018

Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu stracić kilka kilogramów, zwiększyć swój poziom zdrowia i czuć się lepiej, czy całkowicie przejąć swoje ciało i być w najlepszej formie swojego życia, obowiązują te same podstawowe zasady. Ten artykuł rzuci nieco światła na te zasady i poda wskazówki, jak osiągnąć swoje cele.

Przed i po treningu upewnij się, że prawidłowo rozciągasz kończyny. Wykonaj każdy odcinek przez co najmniej trzydzieści sekund. Jeśli nie masz pewności, jak się rozciągnąć, zapytaj licencjonowanego pracownika służby zdrowia lub odwiedź stronę internetową na ten temat. Kiedy prawidłowo się rozciągasz, rozbijasz kwas mlekowy przechowywany w mięśniach i zapobiegasz bolesności.

Zawsze miej plan tworzenia kopii zapasowych treningów. Jeśli planowałeś zrobić godzinę treningu siłowego i cardio, ale nie możesz dostać się na siłownię na czas, będziesz miał alternatywny trening. W ten sposób nie tracisz czasu na zastanawianie się, które ćwiczenia należy pominąć, a mimo to możesz uzyskać maksymalne korzyści z czasu, jaki masz.

Kup zespół ciała. Inwestowanie w zespół body może być świetną inwestycją do regularnej rutyny treningowej. Opaski na ciele są łatwe do znalezienia w sklepach i niedrogie. Możesz ich używać w większości ćwiczeń, które już wykonujesz. Dodają odporności na to, co już robisz, co pozwala ci lepiej wykorzystać swój trening.

Najlepszą wskazówką przydatności do budowania ramion jest praca przeciwległych mięśni w przeciwnych zestawach. Najlepszym przykładem będzie praca triceps, a następnie biceps. Każdy ma możliwość odpoczynku, podczas gdy drugi jest w trakcie pracy. Minimalizuje to Twój czas i maksymalizuje Twój trening.

Rozpoczynając nową rutynę fitness, ważne jest, aby ułatwić sobie w niej. To da ci czas na przyzwyczajenie się do niego i zmniejszy szansę na zranienie się. Ponadto, istnieje większe prawdopodobieństwo, że będziesz trzymać się rutyny, jeśli zaczniesz od czegoś, co jest łatwo osiągalne. Gdy już przyzwyczaisz się do ćwiczenia, możesz zwiększyć intensywność i czas.

Upewnij się, że Twoje buty treningowe są wygodne. Będziesz naciskać swoim ciałem, a ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, jest dodatkowa bolesność, a nawet obrażenia, ponieważ nie znalazłeś czasu, aby znaleźć buty, które pasują właściwie. Twoje buty nie muszą być drogie, po prostu upewnij się, że chodzą w nich trochę, aby upewnić się, że prawidłowo pasują do Twoich stóp.

Częstotliwość treningu siłowego zależy od twoich osobistych celów. Jeśli chcesz rozwijać silniejsze grupy mięśni, musisz rzadziej wykonywać trening siłowy. Jeśli chcesz stać się bardziej zdrowy i zdefiniowany, powinieneś codziennie ćwiczyć siłę.

Zobacz somatodrol

Dopasuj się do ćwiczeń rozciągających, gdy siedzisz przy biurku w pracy. To nie jest dobre dla twojego ciała, kiedy siedzisz przy biurku przez wiele godzin bez wstawania. Co 60 do 90 minut, jeśli możesz wstać i rozciągnąć się na pięć minut, możesz zwiększyć krążenie w mięśniach i zapobiec skurczom mięśni.

Upewnij się, że buty kupowane do treningu właściwie dopasowują stopy. Twoje stopy są największe w środku dnia, więc jest to optymalny czas na zakupy dla pary, która pasuje. Dopasowanie powinno być prawidłowe, niezbyt luźne lub zbyt ciasne. Upewnij się, że masz około pół cala miejsca na czubku dla jakiegoś pokoju wiggle.

Twój poziom kondycji zależy od tego, jak intensywnie monitorujesz spożycie żywności i program ćwiczeń. Są rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc w procesie, i podkreśliliśmy niektóre z tych w tym artykule. Jeśli zdecydujesz się na konkretny cel i postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, zobaczysz wyniki w mgnieniu oka.