• pt.. wrz. 24th, 2021

Najlepszy sposób na uzyskanie odpowiedniego ciała

ByRedakcja

czerwiec 9, 2018

Czy planujesz ćwiczyć, a potem nigdy nie podążać za tymi przyzwyczajeniami? Czy zawsze wybierasz łatwy sposób, aby się gdzieś dostać? Czy chcesz, żebyś był bardziej sprawny? W tym artykule wyjaśnię, jak osiągnąć swoje cele fitness. To łatwiejsze niż można się spodziewać.

Pamiętaj, aby nosić obuwie, które pasuje do Twojej rutyny fitness. Źle dopasowane buty powodują wiele problemów, w tym pęcherze, ból kostki, ból kolana, ból biodra i wiele innych problemów. Jeśli uważasz, że Twoje buty mogą powodować problemy, najpierw upewnij się, że nie są one zbyt stare, ponieważ buty mogą mieć wzór zużycia. Sprawdź również u fizjoterapeuty lub podiatry, ponieważ mogą one dostarczyć Ci wkładki do butów.

Nie róbcie tego wymówek. Jeśli chodzi o regularne ćwiczenia i trzymanie się tego na dłuższą metę, możesz okazać się swoim najgorszym wrogiem. Gdy planujesz trening dwa lub trzy razy w tygodniu, trzymaj się go. Bez wyjątków. Nie pozwól się odłożyć.

Jednym z najlepszych kumpli do fitnessu, który możesz wybrać, jest dobry pies, który zawsze będzie lubił robić wszystko, co chcesz robić! Kiedy masz znajomego psa, który zapewni ci towarzystwo, będziesz miał mnóstwo motywacji, aby iść na codzienne spacery, przejażdżki rowerowe, rzucać frisbee lub piłkę w parku. Posiadanie dobrego psa do opieki zapewni Ci aktywność i dopasowanie!

Szukaj ćwiczeń, które będą wzmacniać i wzmacniać mięśnie, a także poprawiać ich elastyczność. Czy są jakieś zajęcia w twojej okolicy? Zbadaj możliwości.

Doskonałym sposobem na dopasowanie jest aktywne hobby, takie jak jazda na nartach lub snowboardzie. Nie tylko będziesz miał niesamowitą ilość zabawy, ale także spalisz znaczną ilość kalorii. Surfing może być również świetnym, aktywnym hobby.

Pływanie jest świetną formą ćwiczeń i nie obciąża ciała. Kiedy płyniesz, pracujesz nad wszystkimi mięśniami w ciele, zapewniając całemu ciału przyjemny, zrelaksowany trening. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do pływania, to może trochę potrwać, zanim się do tego przyzwyczaisz, ale będziesz mógł cieszyć się nim na czas.

Jeśli chcesz zwiększyć swój potencjał spalania tłuszczu, najlepiej ćwiczyć wcześnie rano. Ćwiczenie po przebudzeniu powoduje wzrost metabolizmu i pozwala pozostać energicznym przez cały dzień. Jedzenie, które spożywasz, będzie bardziej efektywnie rozkładane, a po porannych treningach o wiele mniej prawdopodobne będzie przechowywanie tkanki tłuszczowej.

Aby lepiej jeździć na rowerze, ćwicz z jedną nogą. Jazda na jednej nodze zmusza cię do skupienia się na dobrym pedałowaniu. Połóż obie nogi na pedałach, ale pozwól mu się zwiotczać. U dołu pociągnięcia podciągnij. Pozwoli to lepiej rozłożyć obciążenie pracą na główne mięśnie nóg.

Aby poprawić swoje umiejętności wspinaczkowe, czy to na wspinanie się po skałach, czy ściankach, spróbuj zdobyć mocniejsze buty, aby ćwiczyć. Weź parę, która jest tak ciasna, że ​​możesz z łatwością stać, ale nie możesz chodzić bez dyskomfortu. To może wydawać się sprzeczne z intuicją, ponieważ zawsze dostajesz dopasowany sprzęt fitness, ale dzięki temu możesz optymalnie kontrolować stopy i nogi, które są niezbędne do wspinaczki.

Staraj się ograniczyć treningi. Powinieneś trzymać je w niecałą godzinę, jeśli to możliwe. Po godzinie twoje ciało zaczyna produkować hormon stresu, który może zacząć jeść twoje mięśnie i blokować testosteron, co prowadzi do mniejszego rozwoju mięśni i nie daje dobrego treningu.

Czytając ten artykuł, jesteś o krok bliżej do urzeczywistnienia swojej sprawności fizycznej. Postępuj zgodnie z naszą radą, a zrozumiesz, że uzyskanie zdrowia nie jest tak trudne i bolesne, jak być może myślałeś. Gdy będziesz ćwiczył i będziesz sprawny, poczujesz, że twoje zdrowie się poprawia.