• pon.. lut 26th, 2024

Bogaci mężczyźni i młode dziewczyny czyli czym jest sugardating?

ByRedakcja

sty 22, 2020

Czy wiesz, czym jest sugardating? Co odróżnia ten rodzaj relacji od klasycznego związku i kim są osoby, które decydują się na sugardating? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w poniższym artykule.

Czym jest sugardating?

Może się wydawać, że określenie „sugardating” odnosi się do zupełnie nowego zjawiska. Nic bardziej mylnego. W praktyce bowiem relacje typu sugardating są znane ludzkości od wieków. No dobrze, ale czym tak naprawdę jest opisywany sugardating? Sugardating to rodzaj relacji łączącej sugardaddy i sugarbaby. Sugardaddys to zamożni mężczyźni chętni na wejście w swego rodzaju związek z sugarbabys, czyli młodymi kobietami. Naturalnie sugardaddys są często sporo starsi od sugarbabys. Relacja określana mianem sugardating posiada jeszcze jedną cechę, odróżniającą ją od klasycznego związku. Mowa o aspekcie finansowym. Otóż sugardaddys niejako z założenia pomagają finansowo sugarbabys. O jakiej skali pomocy finansowej mówimy?

Na co mogą liczyć sugarbabys?

Wszystko zależy od ustaleń oraz oczekiwań obu stron relacji. Niekiedy mowa o drobnej pomocy ograniczającej się do wspólnego wyjścia np. na ekskluzywną kolację czy też do modnego klubu (oczywiście na koszt sugardaddys), jednak zdecydowanie częściej sugarbabys otrzymują od sugardaddys dość kosztowne upominki, takie jak markowe torebki, obuwie czy też biżuterię. Zdarza się nawet, iż pary wspólnie wyjeżdżają na wakacje do ekskluzywnych, drogich kurortów. Bywa też, że sugardaddy jest na tyle hojny, iż finansuje on dosłownie wszystkie wydatki sugarbaby, począwszy od zakupu produktów pierwszej potrzeby, jak jedzenie czy środki higieniczne, a skończywszy na opłacaniu miesięcznych rachunków za czynsz oraz różnego typu media.

Czym NIE JEST sugardating?

Sugardatingu absolutnie nie należy mylić z prostytucją czy też eskortą. W praktyce bowiem w relacji łączącej sugardaddy i sugarbaby może – lecz wcale nie musi – pojawiać się aspekt seksualny. Warto dodać, iż niekiedy taka relacja przeradza się w klasyczny związek. Zdarza się nawet, iż osoby, które początkowo poznają się na portalach typu sugardating finalnie lądują razem… na ślubnym kobiercu. A jeśli już o portalach mowa to warto nadmienić, iż nie każdy serwis tego rodzaju jest godny zaufania. Jeśli zatem poszukujesz portalu z prawdziwego zdarzenia, to godnym polecenia miejscem będzie strona https://sugardaddypolska.com/.