• pon.. lut 26th, 2024

Tabletki na przybranie masy mięśniowej

ByRedakcja

maj 23, 2018

Korzyści z dynamicznej rozgrzewki podczas treningów mięśniowych

Jeśli chcesz zacząć budowanie mięśni, możesz myśleć, że musisz poświęcić miesiące, a nawet lata ciężkiej pracy na siłowni. Ćwiczenia fizyczne to nie wszystko, co do budowy mięśni. Polega ona na zdobyciu wiedzy na temat prawidłowego budowania mięśni, tak abyś miał możliwość wyboru metod, które będą działać w osiąganiu rezultatów, do których dążysz, tak szybko jak to tylko możliwe. Czytaj dalej, aby znaleźć proste i skuteczne wskazówki dotyczące szybkiego budowania masy mięśniowej.

Podczas próby budowy masy mięśniowej ważne jest, aby spożywać właściwe pokarmy. Jeśli twoje wysiłki zmierzające do zwiększenia masy są w zastoju, może to wynikać z niewystarczającego spożycia pokarmu. Aby dodać masę, musisz spożywać co najmniej 4000-6000 kalorii dziennie z pokarmów o dużej kaloryczności. Niektóre przykłady żywności o dużej kaloryczności to makarony, orzechy, jajka, bajgle, mieszanka szlaków i steki. Ponieważ warzywa mają niską gęstość kalorii, należy ograniczyć ich spożycie do minimum.

Jeśli chcesz zbudować więcej masy mięśniowej, postaraj się wykonać mniej powtórzeń ciężarków. Będziesz musiał stopniowo zwiększać swoją wagę i starać się podnosić najcięższe, co możliwe, przez co najmniej pięć powtórzeń. Kiedy możesz żyć przez pięć powtórzeń, nadszedł czas, aby zwiększyć ciężary.

Próbując zwiększyć masę mięśniową, należy zwiększyć całkowitą liczbę spożywanych kalorii. Strzelaj na tyle kalorii w codziennej diecie, aby uzyskać funt na tydzień. Zbadaj różne metody, aby zwiększyć spożycie kalorii. Jeśli nie zauważysz żadnych zmian w swojej wadze w ciągu dwóch tygodni, możesz pomyśleć o zjedzeniu jeszcze większej ilości kalorii.

Jeśli chcesz zbudować mięśnie, daj sobie wystarczająco dużo czasu na regenerację. Może wydawać się kuszące, aby iść pełną parą naprzód, ale twoje ciało potrzebuje czasu wolnego, abyś nie zrobił sobie krzywdy. Trzymaj się rutyny budowania mięśni, która jest około trzy razy w tygodniu; początkujący mogą zacząć od dwóch razy w tygodniu.

Podnoszenie dużych ciężarów jest produktywne dla wielu części ciała, ale powinieneś unikać podnoszenia ciężkich kilogramów, gdy ćwiczysz, wykonując ćwiczenia na karku, spadki i rozdarcia. Jeśli ćwiczenie stawia cię we wspólnej pozycji, która jest niekorzystna, utrzymuj limit wagi na rozsądnym poziomie. Zobacz suplement somatodrol

Posiadanie niezawodnego partnera treningowego jest bardzo ważne przy budowaniu mięśni. Ten partner może pomóc ci zauważyć, że możesz wypompować te kilka dodatkowych powtórzeń, których sam nie możesz zrobić. Może to również pomóc, jeśli twój partner treningowy jest silniejszy od ciebie, ponieważ może to zmusić cię do cięższej pracy.

Jeśli chcesz zoptymalizować zdolność budowania mięśni, upewnij się, że jesz coś po treningu. Zjedz w ciągu godziny od zakończenia treningu. Idealnie przekąska lub posiłek powinny zawierać białko i węglowodany. To jedzenie sprawi, że twoje ciało zacznie robić rzeczy, które musi zrobić, aby zacząć budować mięśnie.

Upewnij się, że wybierasz najlepszą wagę dla siebie podczas wykonywania ćwiczeń podnoszących. Badania dowiodły, że wykonanie od sześciu do dwunastu powtórzeń przy około siedemdziesięciu do osiemdziesięciu procentach maksymalnych dla jednego przedstawiciela, zapewni najlepszą kombinację zarówno objętości, jak i obciążenia. Może to stymulować dodatkowy wzrost mięśni.

Przed obejrzeniem tego artykułu, prawdopodobnie masz siłę woli do treningu tak ciężko, jak to tylko możliwe, aby osiągnąć pożądany wzrost mięśni. Powinieneś teraz wiedzieć, co możesz zrobić, aby skutecznie i szybko budować mięśnie – zobacz też ranking. Skorzystaj z porad, które właśnie przeczytałeś, aby pomóc Ci osiągnąć cele budowania mięśni.