• czw.. lut 22nd, 2024

Somatodrol – opinie, efekty, dawkowanie, forum

  • Home
  • Somatodrol – opinie, efekty, dawkowanie, forum

Somatodrol to bez wątpienia lider wspomagania wysiłków fizycznych na siłowni i jednocześnie też lider naszego rankingu. Somatodrol to rewolucyjny produkt, który stanowi dla wielu osób doskonałe wspomaganie realizacji celów sportowych.

Regularne stosowanie powoduje:

  • wzrost testosteronu aż o 30%,
  • wzrost hormonu wzrostu HGH aż o 26%.

Te wartości to niewątpliwie jeden z ważniejszych aspektów. Osiągamy także jakże ważne przyspieszenie regeneracji po treningu umożliwiając znaczne szybsze przystąpienie do kolejnych sesji treningowych. Poza tym również mowa jest o eliminacji bolesnych skurczów mięśniowych często towarzyszących wysiłkowi. Produkt wspomaga także w innym zakresie, a chodzi tutaj o zwiększenie ochoty na seks oraz zwiększenie możliwości seksualnych.

Siła tkwi w składzie

Unikalny skład, w którym możemy znaleźć argininę, beta alaninę, guaranę oraz witaminę B12 to doskonała kompozycja pozwalająca mówić o naprawdę bardzo szybkich i bardzo dobrych efektach. Do tego wszystkiego nie stykamy się tutaj z żadnymi skutkami ubocznymi stosowania produktu.

Somatodrol ⇨ STRONA PRODUCENTA TUTAJ

Wybrane opinie wyszukane na forach kulturystycznych, osób korzystających z Somatodrol’u:

 KRYSTIAN
Zamiast przybierać na masie, chudnąłem. Nic mnie nie zadowalało. Ktoś mi polecał super odżywkę, to próbowałem. Okazywało się przeważnie, że to lipa, że nic z tego nie będzie. W taki sam sposób sięgnąłem po Somatodrol. Myślałem, że po raz kolejny raz będzie odżywka na jeden raz i koniec. Jakież było moje zdziwienie, gdy moje mięśnie zaczęły rosnąć i rosnąć. Oczywiście po treningu, ale był efekt, na jaki tak długo czekałem. Teraz polecam każdemu, kto chce się wspomagać, kto chce mieć odpowiednio wyrzeźbioną sylwetkę.


OLKA
Nie jestem typem kobiety mięśniaka, ale chciałam zbudować sobie tkankę mięśniową. Zawsze denerwowały mnie zwijki tłuszczu na udach, na brzuchu. Diety? Chyba nie było takiej, której bym nie znała. Oczywiście dietę stosuję, ale nie taką, która by mnie męczyła. Dzisiaj mam przede wszystkim sesje na siłowni i wspomaganie w postaci Somatodrolu. Mimo, że większość osób, które go stosują to mężczyźni, to nie miałam żadnych oporów, aby po niego sięgnąć. Co mi zależy? To okazało się jak najbardziej właściwe i nie zamienię go na nic innego.


TOBIASZ
Moim marzeniem było od dziecka mieć takie duże mięśnie jak mój tata. Dźwigałem sobie ciężarki, robiłem pompki, a kiedy podrosłem, poszedłem na siłownię. Tutaj się zdziwiłem, że nie wszystko idzie tak łatwo. Ktoś mi poradził, że trzeba się inaczej odżywiać i będzie ok. Owszem, było, ale jeszcze nie tak, jakbym chciał. W końcu miałem to szczęście trafić na Somatodrol, na świetną odżywkę. Dzięki niej mogłem nie tylko mieć większe mięśnie w krótkim czasie, ale także bardzo szybko mogłem się regenerować po treningu, co też jest dla mnie bardzo ważne.