• pon.. lut 26th, 2024

Najlepsza filtracja – krystalicznie czysta woda – OPTI ONE

ByRedakcja

wrz 18, 2019

Czy kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji, gdy spragniony do granic gnałeś do sklepu, ponieważ w domu zabrakło butelkowanej wody? A może woda w domowym kranie dawno już przestała ci się kojarzyć ze źródlaną czystością górskich potoków, zamiast tego smakiem przypominając ściekającą z metalowych rynien, zabrudzoną chemikaliami deszczówkę?

 

Najlepsza filtracja – krystalicznie czysta woda – OPTI ONE

Opti one to najlepsze rozwiązanie do filtracji wody w warunkach domowych. Ekskluzywny design i rozwiązania technologiczne rekomendowane przez światowych ekspertów w dziedzinie oczyszczania wody pitnej oznaczają pełną satysfakcję z każdego łyku nawet bardzo wymagającego użytkownika. Urządzenie posiada proste podłączenie do sieci wodnej, dzięki któremu możemy korzystać z czystej kranówki na bieżąco.

Funkcja odwróconej osmozy.

Zasada działania naczyń połączonych wskazuje, że poziom cieszy w dwóch zbiornikach, pomiędzy którymi jest możliwość swobodnego przepływu w obie strony, będzie zawsze ten sam. Wystarczy jednak zastosować na granicy połączenia owych naczyń półprzepuszczalną błonę, by zaburzyć to zjawisko. Okazuje się, że przyroda w naturalny sposób dąży nie tyle do wyrównania poziomu cieczy, co do ujednolicenia ich składu. Proces ten nazywany jest osmozą i występuje w każdym żywym organizmie naszej planety.

Urządzenie do filtracji wody Opti one wykorzystuje odwrotny proces. Zamiast umożliwiać wodzie czystej i brudnej swobodne mieszanie, wyciąga z zanieczyszczonej wody to, co najlepsze, nie przepuszczając przez swoją budowę substancji szkodliwych. Jest to możliwe dzięki starannie zaprojektowanej kombinacji filtrów i membran, które w procesie oczyszczania zatrzymują wszelkiego rodzaju bakterie, wirusy i drobnoustroje, a także zanieczyszczenia mechaniczne takie jak brud, piasek, czy rdza. Proces ten, nazywany odwróconą osmozą, jest najlepszą metodą filtracji wody na potrzeby domowe.

Skuteczna filtracja membranowa.

Filtracja membranowa jest prostym zjawiskiem, polegającym na nie przepuszczaniu dalej fragmentów o większej średnicy, niż otwory pokrywające membranę. Wiedza naukowa z zakresu wielkości cząsteczek substancji zanieczyszczających, zawartych w wodzie płynącej z kranu i skomplikowane procesy technologiczne pozwoliły na skonstruowanie specjalnej membrany, której przerwy międzycząsteczkowe są tak małe, że mogą się przez nie przedostać jedynie cząsteczki H2O, czyli wody idealnie, krystalicznie czystej. Technologia ta od lat znajduje zastosowanie na potrzeby przemysłu spożywczego i farmaceutyki.

Funkcje dodatkowe.

Opti One jest sprzętem zaprojektowanym z myślą o codziennych potrzebach każdego gospodarstwa domowego. Szczegółowy programator umożliwia wybór spośród czterech różnych temperatur ciepłej wody, dzięki czemu dostosujemy bezpieczeństwo użytkowania także na potrzeby najmłodszych. Zakres temperatur sięga aż 100 stopni Celsjusza, co umożliwia w razie potrzeby przygotować w nim kawę i herbatę bez konieczności uruchamiania czajnika.

Opti one to urządzenie najwyższej klasy, które zmienia jakość życia, a skutki jego oddziaływania na nasze zdrowie będą nam towarzyszyć przez długie lata.

Sprawdź – www.chsoptima.shop