• wt.. mar 28th, 2023

Mass Extreme – dawkowanie, opinie

  • Home
  • Mass Extreme – dawkowanie, opinie

Chcąc osiągać naprawdę rewelacyjne efekty treningów, chcąc mówić o zadowalającym wzroście masy mięśniowej, nie można nie sięgnąć po odpowiednie odżywki.

Rynek jest ich pełen, lecz warto sięgnąć po coś naprawdę sprawdzonego. Warto jest rozważyć zastosowanie produktu o nazwie Mass Extreme.  Jest to nowoczesna formuła, dzięki której osiągnąć możemy naprawdę zachwycające efekty. Mowa o:

  • przyroście masy mięśniowej aż o 96%,
  • przyroście siły mięśni aż o 147%,
  • przyroście mocy do dalszych ćwiczeń aż o 30%.

Sekret działania

Sekret działania tego produktu tkwi oczywiście w jego składzie. Możemy tam zetknąć się z takimi elementami jak ekstrakt z korzenia macy, 5-Deoksy-Adenozylokobalamina, kwas D-asparginowy czyli DAA, kwas 4 amino butanowy, kwas fosfatydowy oraz ekstrakt fenugreek. Poza tymi można tutaj znaleźć kilka innych składników, dzięki którym można mówić o jeszcze większej skuteczności działania. Produkt jest powszechnie dostępny, posiada same pozytywne opinie, posiada coraz większą grupę zwolenników i żadnych skutków ubocznych.

Mass Extreme ⇨ STRONA PRODUCENTA TUTAJ

 

Wybrane opinie wyszukane na forach kulturystycznych, osób korzystających z Mass Extreme:

OLEK
Przybieranie na masie nie szło mi zupełnie. Ciężkie treningi, po których padałem. Zniechęcenie, zrezygnowanie. Dopiero w momencie, gdy kumpel polecił mi Mass Extreme, wszystko się zmieniło. Treningi oczywiście nadal były ciężkie, ale zacząłem widzieć efekty tych wysiłków. Masa mięśni rosła i rosła i to w takim tempie, którego się naprawdę nie spodziewałem. Nie mogłem w lepszym momencie sięgnąć po to, co okazało się dla mnie zbawienne. Polecam teraz ten produkt każdemu, z kim rozmawiam na siłowni i nie tylko tam.


NATAN
Mass Extreme i tylko ten produkt jeśli chcecie uzyskać bardzo wysoki poziom masy mięśniowej. Sam się o tym przekonałem i nikt nie wmówi mi żadnego innego produktu. Kiedyś nie byłem przekonany do odżywek sportowych, myślałem że to tylko dla pustych mięśniaków. Ja sam osiągnę wszystko dzięki treningowi. Osiągnąłem, ale nie tyle, ile chciałem. Mimo pewnych oporów sięgnąłem właśnie po tę odżywkę. Namówił mnie kolega, który też pakował, brał odżywki i nie wyglądał jak ów koszmar, o którym wcześniej myślałem.


SYLWESTER
Przekonałem się całkiem niedawno, że nie wszystkie odżywki są takie same. Tak myślałem niegdyś, ale kiedy zacząłem sięgać po nie, to okazało się, że nie pomaga. Myślałem, że może te droższe będą lepsze, skuteczniejsze, ale nic z tego. W końcu kolega powiedział mi, że on osobiście stosuje Mass Extreme i to mu pomagało od samego początku. Postanowiłem też spróbować i to było to, o co mi chodziło. Teraz mogę każdemu polecić ten produkt, bo on naprawdę działa. Masa mięśniowa rośnie w bardzo dużym tempie i się utrzymuje.


PAKER
Moje ćwiczenia na siłowni nie dawały mi takiej satysfakcji, jakiej oczekiwałem. Przyznam, że mnie to mocno denerwowało i dołowało. Odżywki? Trochę miałem obaw przed nimi bo myślałem, że spowodują jakieś negatywne skutki. W końcu się przełamałem i sięgnąłem po Mass Extreme. Żadnych skutków ubocznych, nie czułem się po odżywce źle, a nawet czułem się wspaniale, gdyż moje mięśnie po prostu zaczęły rosnąć w bardzo dużym tempie. Nie sięgam po nic innego, nie próbuję niczego innego, bo to mi wystarcza.