• pon.. lut 26th, 2024

Kilka tajnych porad od profesjonalistów

ByRedakcja

cze 9, 2018

Wiele osób ma problemy z uczeniem się, jak uzyskać dobra figurę, rzeczą bycia w formie jest to, że musisz nauczyć się, co możesz i zastosować tak dużo, jak tylko możesz. Jeśli masz nadzieję osiągnąć kształt, musisz poświęcić się, więc zacznij się uczyć, co możesz i zastosuj, kiedy tylko możesz.

Znalezienie docelowego tętna może zwiększyć efektywność treningu. Docelowa częstotliwość uderzeń serca to częstość akcji serca, przy której Twoje ciało zużywa najwięcej tlenu, a tym samym spalanie większości kalorii. W idealnej sytuacji stawka docelowa wynosi około 60 procent maksymalnej stawki. Możesz uzyskać przybliżoną kalkulację maksymalnego tętna, odejmując swój wiek od liczby 220.

Chroń swoją szyję, gdy robisz brzuszki, przyklejając język do podniebienia. Pomaga także, gdy patrzysz na sufit zamiast na swoje nogi. Pomaga to skoncentrować energię na tych mięśniach, które powinny ćwiczyć, a nie na szyi.

Myśl jak żółw i niekoniecznie zając! Dla niektórych osób długie okresy powolnych ćwiczeń o niskiej intensywności mogą być bardziej korzystne niż krótkie wybuchy aktywności. Wieczorem spaceruj ze swoim partnerem, graj w krokieta lub pokazuj swoje rzeczy w grze w butach końskich. Rób coś, co łagodzi twój umysł, jednocześnie powoli ćwicząc swoje ciało.

Zapoznaj się z usługami klubu fitness i ofertami szkoleniowymi. Większość klubów oferuje osobistych trenerów, trening siłowy, sprzęt do ćwiczeń i różne zajęcia szkoleniowe. Niektóre lokalizacje mają nawet baseny, sauny, wewnętrzne ścieżki i oferują profesjonalne masaże. Pamiętaj, aby korzystać ze wszystkich usług, których potrzebujesz, a klub ma do zaoferowania.

Aby poprawić swoje wyniki na polu golfowym, spróbuj celować wyżej w swoje przerwy. Spróbuj oszacować, jakie są wyniki twoich przerw i podwoić te liczby, ponieważ pomoże ci uzyskać dokładniejsze liczby, których możesz użyć do ich poprawy. Znajomość tych liczb pomoże ci je polepszyć i osiągnąć swoje cele.

Poćwicz polepszanie swojej golfowej huśtawki, wykonując huśtawki treningowe po przeciwnej stronie, które będziesz kołysał. Pomoże to wzmocnić i zrównoważyć mięśnie, co pomoże ci uniknąć takich zagrożeń jak woda. Szczególnie spróbuj wykonać kilka z tych huśtawek na pierwszych trzech lub czterech dołkach lub przynajmniej na minutę na driving range.

Aby dowiedzieć się, jak skutecznie złapać piłkę nożną, spróbuj celować w jej wskazówkę. Jeśli spróbujesz skupić się na piłce, będzie wydawać się rozmazany, ale jeśli oglądasz końcówkę, wyraźnie widzisz, dokąd zmierza piłka i próbujesz ją złapać. Blokujesz także wchodzących obrońców, koncentrując się na tym pojedynczym miejscu.

Fitness można osiągnąć spalając dodatkowe kalorie podczas wykonywania przyziemnych czynności. Jeśli idziesz na zakupy, zaparkować dalej od sklepu, więc zachęcamy cię do pójścia trochę dalej. Wyjdź na spacer i idź na psa, ale poświęć więcej czasu na spędzenie dodatkowych kalorii. Dodanie dodatkowego ruchu do codziennej aktywności pomoże zwiększyć spalone kalorie i pomóc w osiągnięciu celu fitness.

Kiedy robisz brzuszki, trzymaj język na dachu swojej jamy ustnej podczas trwania zgrzytów. To może wydawać się głupie, ale kiedy to zrobisz, twoja głowa będzie poprawnie wyrównywać podczas tego ćwiczenia. Dzięki tej metodzie znacznie zmniejszysz obciążenie szyi podczas wykonywania brzuszków.

Teraz, gdy już wiesz, co jest potrzebne, aby uzyskać dopasowanie, możesz skorzystać z porad dotyczących twoich celów fitness. Pamiętaj, że to, czego nauczyłeś się dzisiaj, przyniesie ci korzyść tylko wtedy, gdy będziesz w stanie jak najlepiej wykorzystać te wskazówki, kiedy tylko możesz, abyś mógł być sprawny.